Agentia Taboo Imobiliare angajeaza în Sibiu, coordonator vanzari!

Data 26/11/2015
Sursa: Click aici

Candidatul ideal:

Persoana dinamica, sociabila, cu o buna capacitate de comunicare, organizare si adaptare, responsabila si motivata, capabila de invatare rapida si dezvoltare personala.

Descrierea postului:

- Coordonarea, indrumarea si  organizarea  desfasurarii activitatii agentilor de vanzari, astfel incat sa asiguri utilizarea eficienta a timpului de lucru, , in vederea atingerii targetelor si obiectivelor specifice;
- Sa stabilesti obiective  pentru orientarea si organizarea activitatii de vanzari in firma;
- Urmarirea realizarii planului de vanzari;
- Participa la elaborarea de strategii si la organizarea campaniilor de promovare a serviciilor noi;
- Elaboreaza si propune spre aprobarea conducerii firmei planul de vanzari insotit de o politica dinamica de crestere continua a volumului de vanzari;
-  Urmareste permanent activitatea agentiilor;
-  Urmareste culegerea informatiilor comerciale care intereseaza firma, intocmeste rapoarte informative catre Directorul General;
 - Participa la recrutarea, antrenarea si dezvoltarea echipei de vanzari, in colaborare cu Departamentul Resurse Umane;
- rapoartarea periodica privind activitatea desfasurata;
- Participa la intalniri pe teren impreuna cu agentii de vanzari, cand este cazul;
- Monitorizeaza constant activitatile intreprinse de echipa si asigura dezvoltarea aptitudinilor si abilitatilor membrilor;
-  Dezvoltarea propriei echipe de vanzari si a portofoliului de clienti, in acord cu cerintele;

Descrierea firmei:
Taboo imobiliare este una dintre cele mai mari agentii imobiliare din Sibiu, asigura servicii complete clientilor, ofera seriozitate, punctualitate si calitate in ceea ce priveste tranzactiile imobiliare.
Infiintata in urma cu 4 ani, Taboo a reusit sa se diferentieze pe piata imobiliara gratie serviciilor prestate, servicii cu care a reusit sa se claseze in topul celor mai bune firme imobiliare.
Ceea ce este important de stiut, este faptul ca Taboo Imobiliare este intr-o continua dezvoltare si isi propune mereu sa-si autodepaseasca serviciile oferite din punct de vedere calitativ.

Trimite-ti cv-ul dvs la adresa de email contact@taboo.ro sau pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0743.793.286.

Agentia imobiliara Taboo
Tel: 0743.793.286
E-mail: office@taboo.ro

Adresa: Str. Rahovei Nr. 22
(vis-a-vis de Piata Rahovei)
Sibiu, Romania

Inapoi la stiri