Angajam Agent vanzari in Sibiu

Data 11/08/2015
Sursa: Click aici

Angajam in Sibiu - Consilier imobiliar / Agent de vanzari - program full time

Candidatul ideal:
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
- Bune abilităţi de negociere;
- Deprinderi de managementul timpului;
- Experienţa în domeniul vânzărilor ( broker vanzari ) - cursurile de specialitate reprezinta un avantaj;
- Cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Cunoştinţe limba engleză – constituie un avantaj;
- Permis de conducere: obligatoriu; autoturism propriu constituie un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
- Ţinută şi aspect profesional îngrijit.

Descrierea postului:
- Program de lucru: 8 ore;
- Promovarea serviciilor companiei;
- Promovarea imaginii companiei;
- Crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
- Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere;
- Consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere;
- Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare.

Beneficii - Oferta ( bonusuri ):
- Salariu fix - se discută la interviu;
- Comision şi bonus de performanţă - se discută la interviu;
- Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii;
- Posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională - programe de training şi coaching performanţe;
- Susţinerea puternică a brandului pentru a deveni consilier imobiliar de succes pe segmente de top.

Trimite-ti cv-ul dvs pe office@taboo.ro sau pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0743.793.286.

Agentia imobiliara Taboo
Tel: 0743.793.286
E-mail: office@taboo.ro

Adresa: Str. Rahovei Nr. 22
(vis-a-vis de Piata Rahovei)
Sibiu, Romania

Inapoi la stiri