Angajam Consilier Juridic debutant program full time

Data 17/03/2015
Sursa: Click aici

Agentia imobiliara Taboo angajeaza Consilier Juridic debutant program full time

Candidatul ideal:
- Persoana responsabila, eficienta;
- Persoana activa, pozitiva, dinamica;
- Spirit de echipa;
- Persoana adaptabila, perseverenta, organizata;
- Bune abilitaţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilitaţi de comunicare in limba romana;
- Deprinderi de managementul timpului;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte limba engleza – constituie un avantaj;
- Permis de conducere: obligatoriu; autoturism propriu constituie un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra atat la birou cat şi pe teren;
- Ţinuta si aspect profesional ingrijit.

Descrierea postului:
- Program de lucru: 8 ore;
- Mentinerea relatiei cu bancile si cu agentii de creditare pentru obtinerea tuturor documentelor necesare programului Prima Casa;
- Obtinerea actelor de la Oficiul Cadastru si Publicitate Imobiliara Sibiu;
- Dobandire de certificate de la Primaria Municipiului Sibiu;
- Procurarea avizelor si a documentatiei specifice de la URBANA SA;
- Realizarea demersurilor necesare obtinerii de adeverinte de la Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National Sibiu;
- Colaborarea cu auditorul energetic partener al Agentiei imobiliare Taboo pentru realizarea certificatului energetic;
- Trimitere de notificari, instiintari, etc.

Beneficii:
- Salariu fix;
- Conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Sustinerea puternica a brandului pentru a deveni consilier juridic de succes.

Trimite-ti cv-ul dvs pe office@taboo.ro sau pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0743.793.286.

Agentia imobiliara Taboo
Tel: 0743.793.286
E-mail: office@taboo.ro
Adresa: Str. Rahovei Nr. 22
(vis-a-vis de Piata Rahovei)
Sibiu, Romania

Inapoi la stiri