Ne marim echipa, angajam 5 agenti de vanzari!

Data 14/02/2019
Sursa: Click aici

Taboo Imobiliare angajeaza acum agenti de vanzari. Pentru a depune candidatura, va rugam sa trimiteti un CV la adresa de e-mail contact@taboo.ro. Mai multe informatii le obtineti la numarul de telefon 0751.386.610

Candidatul ideal
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultate;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Persoană adaptabilă, perseverentă, persuasiva;
- Capacitatea de a studia;
- Abilități excelente de comunicare;
- Abilități de negociere;
- Bune abilitati privind gestionarea timpului;
- Experienţa în domeniul vânzărilor (cursurile de specialitate constituie avantaj);
- Bune cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
- Permis de conducere si autoturism personal obligatoriu;
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou cât şi pe teren;
- Aspect profesional.

Descrierea jobului
- Program de lucru: 8 ore;
- Extinderea bazei de clienți a companiei și atragerea de noi clienți;
- Negocierea cu clienții;
- Susținerea tranzacțiilor;
- Analiza pieței și a proprietăților imobiliare;
- Actualizarea ofertelor si a informatiilor despre proprietari si cumparatori in programele interne (CRM);
- Verificarea tranzacțiilor.

Conditii de Lucru:
- Salariu fix;
- Comisioane şi bonusuri de performanta substantiale;
- Telefon de serviciu;
- Abonament de telefonie mobil gratuit;
- Laptop personal;
- Loc de muncă echipat;
- Cursuri de dezvoltare profesională;
- Asistență juridică;
- Instrumente de lucru automatizate pentru gestionarea bazei de date (CRM, promovare automata oferte);
- Nu există limită maximă a veniturilor lunare individuale.
Taboo Imobiliare

Descrierea companiei
Echipa Taboo imobiliare are intotdeauna informatii pertinente si noutati despre tot ce se poate cumpara sau inchiria la cele mai mici prețuri ( direct de la propietari ) si va sta la dispozitie cu toata gama de tranzactii imobiliare: vanzari, cumparari si inchirieri de case, apartamente, garsoniere, birouri, spatii industriale, comerciale, depozite, hale etc.

Misiunea echipei Taboo imobiliare este de a oferi intotdeauna informații pertinente și noutăți despre tot ce se poate cumpăra sau închiria la cele mai mici prețuri ( direct de la propietari ) și vă stă la dispoziție cu toata gama de tranzacții imobiliare: vânzări, cumpărări și închirieri de case, apartamente, garsoniere, birouri, spații industriale, comerciale, depozite, hale etc.

Obiectivul principal al agenției îl reprezintă abordarea în mod profesional a cerințelor clienților noștri: persoane fizice, juridice, instituții etc. Ne axăm continuu asupra necesităților acestora și încercăm să sprijinim relația creată, iar de multe ori clienții ne devin prieteni. Combinând experiența practică acumulată până în prezent cu îmbunătățirea permanentă a cunoștințelor pieței actuale, suntem în masură să vă oferim consilierea de care aveți nevoie în domeniul imobiliar.

Pentru a depune candidatura, va rugam sa trimiteti un CV la adresa de e-mail contact@taboo.ro. Mai multe informatii le obtineti la numarul de telefon 0751.386.610

Inapoi la stiri