Taboo Imobiliare angajeaza Asistent Manager - pachet salarial motivant

Data 14/06/2016

Taboo Imobiliare angajeaza in Sibiu Asistent Manager program full time. Trimite-ti cv-ul dvs pe contact@taboo.ro, pentru mai multe informatii sunati la numarul 0743.793.286.

Descrierea jobului
- Activitatea este de L-V de la 09:00 - 18:00 ( cu o ora pauza de masa )
- Activitati specifice receptiei, activitati de protocol
- Expediere, primire mailuri, faxuri, gestionarea corespondentei
- Atributii administrative in limita competentei postului
- Atributii asistent relatii publice
- Asista Managerul in realizarea sarcinilor sale, folosind cunostinte aprofundate de secretariat si gestiune administrativa
- Aplica proceduri in activitatea sa, contribuie la buna perceptie a imaginii sectorului, cunoaste bine societatea
- Tine evidenta, urmareste si raporteaza modul de derulare a activitatilor din companie (planificari/realizari)
- Persoana dinamica, serioasa, organizata

Cerinte:
- Cunostinte bune de utilizare a calculatorului ( Excel, Word)
- Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj
- Initiativa si spirit organizatoric
- Adaptabiliate la conditii si activitati noi
- Abilitati de comunicare, inter-relationare
- Atitudine orientata catre Client, reactivitate, precizie, atentie la detalii, gandire structurata, spirit de analiza si sinteza
- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, curiozitate intelectuala, creativitate, initiativa si autonomie, flexibilitate si rezistenta la stres.
- Atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
- Rationament sanatos bazat pe o judecata corecta
- Capacitatea de a lucra multi-tasking
- Inregistreaza, distribuie si organizeaza corespondenta si documentele
- Ofera suport pentru colegii aflati in teren
- Intocmeste si editeaza diverse documente, rapoarte si analize (periodice si la cerere)
- Administrarea corespondentei (e-mail, telefon, posta)

Inapoi la stiri