Operator Call center program full time - oportunitate de angajare

Alătură-te echipei noastre ca Operator de Call Center

Suntem în căutarea unei persoane remarcabile pentru a se alătura echipei noastre de profesioniști în domeniul serviciilor clienților.

Candidatul ideal pentru această poziție ar trebui să îndeplinească următoarele caracteristici:

Abilități excelente de comunicare: Capacitatea de a comunica clar și eficient este esențială pentru a interacționa cu clienții într-un mod profesionist și plăcut.

Empatie și răbdare: Candidatul ar trebui să fie capabil să asculte activ și să înțeleagă nevoile și preocupările clienților, manifestând empatie și răbdare în soluționarea problemelor acestora.

Orientare către satisfacerea clienților: Dorința de a oferi cea mai bună experiență clienților prin furnizarea de soluții prompte și adecvate și prin asigurarea unei interacțiuni pozitive în orice situație.

Capacitatea de a lucra sub presiune: Este esențial ca candidatul să poată gestiona multiple apeluri și cereri simultane într-un mediu dinamic, păstrându-și calmul și profesionalismul.

Atitudine proactivă: Candidatul ar trebui să fie proactiv în căutarea soluțiilor și să contribuie activ la îmbunătățirea proceselor și a experienței clienților în cadrul echipei.

Adaptabilitate și învățare continuă: Este important ca candidatul să fie flexibil și deschis la învățare într-un mediu în continuă schimbare și dezvoltare.

Organizare și atenție la detalii: Capacitatea de a gestiona eficient informațiile și de a înregistra corect datele relevante în sistemele companiei, manifestând atenție la detalii și precizie.

Spirit de echipă: Candidatul ar trebui să fie capabil să lucreze colaborativ în cadrul unei echipe, oferind suport și împărtășind cunoștințele și experiența pentru a atinge obiectivele comune ale departamentului și ale companiei.

Rolul acestui post implică următoarele responsabilități:

1. Preluarea apelurilor telefonice din partea clienților agenției:

Răspunderea promptă și profesionistă la apelurile telefonice primite din partea clienților.

Ascultarea activă a nevoilor și solicitărilor clienților pentru a oferi soluții adecvate și prompte.

2. Actualizarea bazei de date de clienți din portofoliu:

Înregistrarea și actualizarea informațiilor despre clienți în baza de date internă a companiei.

Menținerea precisă a informațiilor pentru a asigura un management eficient al relațiilor cu clienții.

3. Lucru în echipă cu agenții imobiliari:

Colaborarea strânsă cu agenții imobiliari pentru a coordona și gestiona eficient cererile și solicitările clienților.

Furnizarea de suport și asistență agenților în gestionarea relațiilor cu clienții.

4. Operarea în sisteme de lucru – softuri interne:

Utilizarea eficientă a softurilor și sistemelor interne ale companiei pentru gestionarea informațiilor și a proceselor de lucru.

5. Identificarea și oferirea de soluții la nevoile clienților:

Analizarea cererilor și problemelor clienților pentru a identifica soluții adecvate și a oferi asistență personalizată.

Asigurarea satisfacției clienților prin furnizarea de răspunsuri precise și soluții eficiente la întrebările și solicitările acestora.

Candidatul ideal pentru această poziție ar trebui să fie o persoană cu abilități excelente de comunicare, empatică și orientată către clienți, capabilă să lucreze eficient în echipă și să opereze în sisteme informatice.

Beneficii:

Beneficiați de șansa de a vă dezvolta și de a vă consolida cariera în cadrul TABOO Imobiliare, liderul pieței imobiliare din Sibiu.

Aveți acces la resurse și oportunități de creștere profesională și personală într-un mediu stimulativ și competitiv.

Lucrați într-un mediu profesional și prietenos, unde se promovează colaborarea, comunicarea deschisă și respectul reciproc.

Beneficiați de un spațiu de lucru modern și confortabil, conceput pentru a vă sprijini în activitățile zilnice.

Echipă tânără cu perspective de viitor:

Faceți parte dintr-o echipă dinamică și energică, alcătuită din profesioniști talentați și entuziaști, cu perspective de creștere și dezvoltare în domeniul imobiliar.

Beneficiați de susținerea și sprijinul constant al colegilor și al managementului în îndeplinirea sarcinilor și obiectivelor dvs.

Aveți acces la mentorat și consiliere din partea experților în domeniu pentru a vă ajuta să vă atingeți potențialul maxim.

Beneficiați de un pachet salarial competitiv și motivant, care reflectă contribuția și performanța dvs.

Aveți posibilitatea de a obține bonusuri și recompense în funcție de rezultatele obținute și de implicarea în proiectele și inițiativele companiei.

La TABOO Imobiliare, ne străduim să creăm un mediu de lucru inspirant și să oferim beneficii și oportunități care să satisfacă nevoile și așteptările angajaților noștri. Alăturați-vă echipei noastre și împreună vom construi viitorul în domeniul imobiliar din Sibiu!